iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

KPSS Kursu

KPSS Kursu

KPSS Kursu

KPSS Kursu Online Yada Yüz Yüze Eğitimle Türkiye’nin En İyi Öğretmenleri Tarafından Verilmektedir. 

KPSS hazırlık için adaya özel kurs programı oluşturuyoruz. İstediğiniz KPSS derslerinden birebir özel ders alarak eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Genel kültür, genel yetenek, eğitim bilimleri, ÖABT ve KPSS alan dersleri kurs merkezimizde adaya özel online yada yüz yüze özel ders ile anlatılmaktadır.

Kalabalıklarda kaybolmayın ! Yaklaşık sınıf kursu fiyatına birebir özel ders alarak eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde tamamlayın. İstediğiniz KPSS puanlarına bizimle ilk yılınızda ulaşın.

Online KPSS Eğitimi

Online KPSS kursu ile istediğiniz zaman istediğiniz il ve ilçeden KPSS eğitimi alabilirsiniz. Online kurs kursumuza özel sistem üzerinden sesli görüntülü yüzde yüz etkileşimli olarak yapılmaktadır. Online derslere katılabilmeniz için internete bağlanabilen bir akıllı telefon yeterli olmaktadır. Online derslerin daha verimli geçmesi için sabit internet ve bilgisayarınızın olmasını tavsiye ediyoruz.

Online KPSS ders sistemimizi daha yakından görmeniz için ilk örnek dersten ücret alınmamaktadır.

KPSS online özel derslerde bir ders saati 40 dakikadır. Özel derslerin daha verimli geçmesi için aynı seansta 2 ders yapılmaktadır.

KPSS Kursu Özel Ders

KPSS’den yüksek puan almanız için en etkili yöntem birebir özel derstir. Birebir özel ders sınıf ortamı kurslardan on kata kadar daha etkilidir. Birebir özel dersleri kursta ders ofisinde yada evinizde alabilirsiniz. Sadece eksik olduğunuz derslerden ve konulardan özel ders alacağınız için en kıymetli hazinemiz olan zaman size kalır.

Özel ders pahalı mıdır ?

Yaklaşık sınıf kursları için ayrılan bütçe ile sadece eksik olduğunuz derslerden minik özel dersler alarak eksiklerinizi çok hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Özel ders sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha etkilidir.

Özel Ders Sistemi

KPSS özel derslerde bir ders saati 40 dakikadır. Özel derslerin ödemeleri haftalık görülen derslere göre yapılabilmektedir. Özel ders sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha etkili olmaktadır.

KPSS Türkçe için 10 ders hızlı paragraf ve 10 ders dilbilgisi paketi yeterli olmaktadır.

KPSS Tarih için 16 ders, KPSS Coğrafya için 12 ders, KPSS vatandaşlık için 12 ders yeterli olmaktadır.

KPSS matematik için adayın seviyesine göre 20 -30 – 40 yada 50 ders özel ders verilebilmektedir.

KPSS Eğitim bilimleri, ÖABT ve KPSS alan dersleri için adaya özel kurs programı oluşturulmaktadır.

Özel ders sistemimize buradan ulaşabilirsiniz.

KPSS Kursu – Şubemizle irtibat;

  • Whatsapp hattımızdan 7/24 kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.
  • 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

 

ETİKETLER:
Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın
× Whatsapp