iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2

DGS Kursu İzmit

DGS Kursu İzmit

DGS Kursu

DGS Kursu Online Yada Yüz Yüze Eğitimle Türkiye’nin En İyi Öğretmenleri Tarafından Verilmektedir. 

DGS her yıl önlisans adayları için ÖSYM tarafından merkezi olarak verilmektedir. DGS için adaya özel kurs programı oluşturarak adayın ilk yılında istediği üniversite ve bölüme yerleşmesini hedefliyoruz. Birebir özel ders alarak sınava hazırlanan DGS adaylarında başarı oranı yüzde yüze yaklaşmaktadır.
Yaklaşık sınıf kursları için ayırdığınız bütçe ile sadece eksik olduğunuz derslerden ve konulardan birebir özel ders alabilirsiniz.

DGS sınıf kursları birçok aday için zaman kaybıdır. Online birebir DGS özel ders sınıf ortamı kurslara göre on kata kadar daha etkilidir.

DGS için online birebir özel ders şeklinde kurs programlarımız da bulunmaktadır.

Online DGS Kursu

Online DGS kursu ile istediğiniz il ve ilçeden DGS eğitimi alabilirsiniz. Online dersler kursumuza özel sistem üzerinden sesli görüntülü yüzde yüz etkileşimli olarak yapılmaktadır. Online özel derslerde DGS tüm dersler adayın seviyesine uygun olarak verilmektedir.

Online özel ders sistemimizi daha yakından görebilmeniz için ilk örnek dersten ücret almıyoruz.

Online derslerde derslerin daha verimli geçmesi için bir ders saati dünya standartlarında yani 40 dakika olarak belirlenmiştir. DGS adayı için aynı seansta 2 yada 3 ders alabilmektedir.

Online derslere DGS adayı memnun olduğu sürece devam etmektedir. Online ders ödemeleri haftalık görülen derse göre yapılabilmektedir.

Online DGS  Özel Ders

DGS Türkçe için 10 ders hızlı paragraf ve 10 ders sözel mantık kursumuz bulunmaktadır.

DGS Matematik – Geometri için adayın seviyesine ve hedeflerine göre 20 -30 -40 yada 50 derslik minik özel ders paketleri oluşturulmaktadır.

Özellikle günümüzde yaşanılan özel durumlardan dolayı eğitiminizin kesintisiz bir şekilde devam edebilmesi için online birebir özel ders şeklinde ders almanızı öneriyoruz.

DGS ‘de %100 başarı hedefleri  için birebir özel ders şeklinde DGS kursu almanızı öneriyoruz.

İstediğiniz zaman DGS özel derslere başlayabilirsiniz.

Bizimle görüşmeden karar vermeyin !

Özel ders sistemimize buradan ulaşabilirsiniz.

DGS Kursu – Şubemizle irtibat;

  • Whatsapp hattımızdan 7/24 kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.
  • 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

 

ETİKETLER:
Kurslarımızla İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Bize Ulaşın
× Whatsapp